SZEREG CISZĄCY – KARTY PRACY

15  VAT

Report Abuse

Opis

📌Zachęcamy do wzbogacenia swojej praktyki o karty pracy z szeregu ciszącego – narzędzie stworzone z myślą o efektywnym wsparciu Waszych podopiecznych w terapii logopedycznej. Dzięki starannie opracowanym ćwiczeniom, możecie skutecznie pomóc dzieciom w prawidłowej artykulacji głosek szeregów ciszących, takich jak „ś”, „ź”, „ć”, „dź”. W zestawie znajduje się aż 25 kart!

👉Różnorodne ćwiczenia – od rozpoznawania i różnicowania dźwięków po zadania utrwalające wymowę w zdaniach i opowiadaniach.

👉Materiały gotowe do druku – proste w użyciu zarówno w gabinecie, jak i w domu.

👉Atrakcyjna szata graficzna – zaprojektowana tak, by przyciągnąć uwagę dzieci i uczynić naukę zabawą.

👉Różnorodne poziomy trudności – idealne dla dzieci na każdym etapie terapii.

👉Sprawdzą się zarówno jako materiał do pracy indywidualnej, jak i grupowej, stanowiąc wsparcie nie tylko dla Waszej pracy, ale i dla rodziców. To doskonałe narzędzie, które ułatwi osiąganie szybszych postępów!

👉Karty pracy łączą przyjemność z nauką. Dzięki kolorowym ilustracjom, ciekawym zadaniom i różnorodnym formom ćwiczeń, dziecko chętniej będzie wykonywać zadania, a nauka stanie się bardziej efektywna.

👉Karty pracy można wykorzystać w domu, co pozwala na regularne ćwiczenia. Dzięki temu rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w terapii swojego dziecka i wspierać je w osiąganiu lepszych wyników.

👉Karty pracy są doskonałym uzupełnieniem terapii logopedycznej.

📌Nie zwlekaj! Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zapewnij swoim podopiecznym skuteczne wsparcie!

Informacje o sprzedawcy

• Nazwa sklepu: Teczka logopedy
  • Sprzedający: Teczka logopedy
  • Adres:
  • No ratings found yet!

Może spodoba się również…